Pages

30 Haziran 2012 Cumartesi

ICE AGE 4'ÜN OYUNU PİYASAYA ÇIKTI

Sevilen animasyon filmi Buz Devri'nin dördüncü filmi bugün itibariyle vizyona girdi. Filmle birlikte Ice Age 4'ün oyunu da aynı gün piyasaya çıktı.
Buz gibi yarışmalara hazır olun; Activision Blizzard'ın Twentieth Century Fox Consumer Products ortaklığıyla hazırladığı, Ice Age film serisinin en yeni video oyunu Ice Age: Continental Drift – Arctic Games bugün piyasaya çıkıyor. Xbox 360 Kinect, Nintendo Wii sistemi, Nintendo 3DS ve Nintendo DS el konsol sistemleri için piyasaya çıkan oyunda serinin genç ve yaşlı hayranları çok sevdikleri Manny, Sid, Diego ve diğerleriyle birbirinden çılgın spor etkinliklerine katılacaklar...!
Ice Age: Continental Drift – Arctic Games’te Ice Age kahramanlarımızın eline gizli bir hazine geçer ve buzullar üzerinde bu muhteşem zenginliklerin kimde kalacağı konusunda anlaşmazlıklar çıkmaya başlar. Doğal olarak bu sorunu çözmenin en iyi yolu bir dizi kış sporu etkinliği düzenlemektir! İster neşeli “Sürü”ye, ister yaramaz “Korsanlar”a katılın, bu ilk Arktik Oyunlarda kimin ödüle konacağına siz karar vereceksiniz.
Buzul zıplama, buz kırma, sincap fırlatma gibi yarışmalarda Manny, Diego, Sid ve diğer tarihöncesi dostlarla oynayabileceksiniz. Oyuncular yeni rekorlar kırmak, altın, gümüş ve bronz palamut madalyaları kazanmak için hikaye modunda, serbest oyunda veya turnuvalarda oynayabilecekler. Ice Age: Continental Drift – Arctic Games her yaştan oyuncunun bir araya gelip, bir yandan gülüp bir yandan yarışabilecekleri bir oyun. Soğuğa alışkın arkadaşınızla takım kurup altın madalya peşine düşmenin zamanı geldi.

0 yorum:

Yorum Gönder

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More